- Nabízím Vám profesionální kadeřnické služby, pracuji se značkou Schwarzkopf Professional -

- Stále se vzdělávám a zúčastňuji se profesních školení -

      Dámské kadeřnictví

 • moderní i klasické střihy
 • barvení vlasů, melírování, přelivy
 • trvalou ondulaci
 • svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, večerní účesy
 • poradenství a prodej vlasové kosmetiky Paul Mitchell a Schwarzkopf Professional

      Pánské a dětské kadeřnictví

 • střihy, zastřižení
 • zastřižení vousů,knírů
 • střih strojkem
 • melírování, barvení vlasů
 • tonování šedivých vlasů

Relaxace pro vás a vaše vlasy s novou wellness péčí Malibu C, nechte své vlasy a pokožku hýčkat.

Malibu C nabízí řady k ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou.

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

 • blednutí barvy
 • problémy s krytím šedivých vlasů
 • zašlé blond odstíny
 • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
 • ztrátu pružnosti vlasů
 • ztrátu lesku vlasů
 • zesvětlení vlasů, které „zmizí“ po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

Přípravky Malibu C jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou.

Je to patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C, a to v té nejčistší a nejúčinnější.

Paul Mitchell® nejsou jen produkty, ale i kultura, hodnotový a životní postoj.

Značka Paul Mitchell zdůrazňuje krásu, touhu po změně a pozitivní životní energii. Přípravky na vlasy povyšuje na umění dostupné pro každého, kdo má chuť měnit svůj zevnějšek a zároveň si dopřávat skutečnou kvalitu.

Značku Paul Mitchell zbožňují statisíce uživatelů a mezi nimi i fanoušci z řad nejzářivějších celebrit. Ke značce se hlásí Jenifer Aniston, Charlize Theron, Rihanna, Jack Nicolson nebo třeba Tom Cruise. Galerie těch, kteří nedají dopustit na produkty Paul Mitchell, je velmi bohatá a značka je vysoce ceněná i díky jasně deklarované celospolečenské odpovědnosti.

Čisté svědomí bez pokusů na zvířatech

PETA , která je podporována více než 2 miliony lidí, je jednou z největších organizací chránících práva zvířat. Jejím cílem je pomoc všem zvířatům k lepšímu životu odhalováním jejich týraní, osvětou a snahu o změnu stylu společnosti. Jako průkopník produktů netestovaných na zvřatech a alternativních metod testování byla společnost PAUL MITCHELL® prvním kosmetickým podnikem na světě, který podepsal prohlášení PETA.


OLAPLEX 100% ochrání vaše vlasy při barvení i odbarvování - jedna ingredience, která mění vše!

Olaplex je přípravek originální chemické receptury, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Dovoluje posunovat hranice barvení, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Přejděte na světlejší odstín, nyní se nemusíte bát!

Olaplex není určený výhradně pro blondýnky! Lze ho použít opět v přesném množství do profesionálních barev, kde ještě více pečuje o vlasové vlákno a finální výsledek je tedy naprosto perfektní! Zdravé. lesklé neponičené vlasy.

POZOR! Olaplex dokáže i narušené vlasy uzdravit!
Kůru Olaplex lze použít do přelivu nebo tónování! Neváhejte se objednat na samostatnou kůru OLAPLEX třeba ke střihu nebo foukané!

Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Přípravek Olaplex Bond Multiplier č.1 se přidává do zesvětlovače nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů se aplikuje přípravek Bond Perfector č.2. Výrazně se tak sníží poškození při každém barvení.

A co to vlastně je, ten Olaplex?

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Začali jsme tím, že jsme našli dva přední světové odborníky v oblasti materiálů a chemie, kteří nikdy předtím nepracovali pro vlasový průmysl - Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker. Vznikl tak tým snů, který s čerstvým nadhledem vynalezl chemickou složku, jež bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím. To vše může znít jako marketingový trik, ale přečtěte si, co o Olaplexu říkají přední kadeřníci na sociálních sítích. Jak sami uvádějí, nejlepším testem je použití v praxi.

Cena OLAPLEX ošetření:
k barvení, melíru, přelivu: 350 Kč - 750 Kč
samostatná kůra (péče): 500 Kč -900 Kč

Profesionální aplikace brazilského keratinu americké značky Amazon Keratin

Brazilský Keratin bez formaldehydu hydratuje, vyživuje a regeneruje všechny typy vlasů, eliminuje 95 % vlnitosti či krepatění vlasů, obnovuje lesk, elasticitu a sílu vlasu, přenáší do vlasu keratinový protein a zanechává jej jemný, rovný a zdravý.